Bonegraft’in modern üretim tesislerinde; tamamı elektronik kontrollü; sıcaklık, nem, basınç farkları, hava değişim hızı ve benzeri tüm üretim parametreleri için 7 gün 24 saat gerçek zamanlı olarak gözlenen, ISO 14644 e göre ISO7, Fed.St.209D ye göre Class 10.000 temizlik sınıfında üretim alanı, ISO 14644 e göre ISO5, Fed.St.209D ye göre Class 1000 temizlik sınıfında paketleme amaçlı temiz odalar yer almaktadır.

Üretim süreçlerinde kullanılan tüm ham madde ve ekipmanlar, teknolojik açıdan en üst düzeyde bulunan Avrupa ve Amerikan menşeili firmalardan temin edilmektedir. 

Firmamız, TSE onaylı TS EN ISO 13485 kalite yönetim sistemi belgesine sahiptir.

Ege Üniversitesi Sit İdeege Teknoloji Geliştirme Bölgesi ‘ de bulunan üretim ve Ar-Ge birimimiz inovatif ve yenilikçi tıp yaklaşımlarıyla farklı tıbbi alanlarda bilinen klinik ihtiyaçları karşılamak üzere yeni ürün stratejilerine odaklanmıştır.

Ortopedi ve diğer tıp alanlarında yeni trendlerin ve klinik uygulamaların nabzını tutan Ar-Ge ekiplerimiz birçok çalışmalarla klinik ihtiyaçlara yenilikçi ve başarılı biyomedikal çözümler üretmeye ve aynı zamanda da entelektüel sermayemizi de genişletmeye devam etmektedir.

Üretimi yapılan her tıbbi cihaz ürün grubu hassas ölçüm cihazlarımızda, üretim talimatları doğrultusunda kalite kontrol süreci gerçekleşmektedir. Bunun dışındaki biyomekanik ve biyouyumluluk testleri, yurtiçindeki üniversite laboratuvarlarında yapılmaktadır. 

Sertifikalarımız:

  • ISO 13485
  • TS EN ISO 13485
  • ISO 9001:2015
  • Ürün CE Belgeleri
  • Marka Tescil Belgeleri