Powerbone – Yenilikçi ve Fonksiyonel Biyomalzeme Çözümleri

Powerbone Ar-Ge faaliyetleri Ege Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Merkezi’nde  ISO-7 (Sınıf 10000) kapsamında gerçekleştirilmektedir. 2016 yılından bu yana ISO-5,  ISO 6 ve ISO-7 (Sınıf 100,1000,10,000) koşullarında üretim Manisa’da gerçekleşmektedir.

Uzman çalışanları, yüksek teknolojisi ve güçlü sermayesinin yanı sıra; uluslararası  kalite, yönetim ve ürün belgeleri ile eksiksiz şekilde müşterilerine hizmet vermektedir.

PowerBone

Ürünler

Allograft

Chondo Matrix

Cortical Plate

Dental Putty

Flexible Graft

Forehead

Granül

Interferans Vidası

Peri Implant

Titanium Pin Set

Bone Scraper

Yaratıcı ve Sağlıklı Çözümler

Bonegraft’in modern üretim tesislerinde; tamamı elektronik kontrollü; sıcaklık, nem, basınç farkları, hava değişim hızı ve benzeri tüm üretim parametreleri için 7 gün 24 saat gerçek zamanlı olarak gözlenen, ISO 14644 e göre ISO7, Fed.St.209D ye göre Class 10.000 temizlik sınıfında üretim alanı , ISO 14644 e göre ISO5, Fed.St.209D ye göre Class 1000 temizlik sınıfında paketleme amaçlı temiz odalar yer almaktadır.,

Üretim süreçlerinde kullanılan tüm ham madde ve ekipmanlar, teknolojik açıdan en üst düzeyde bulunan Avrupa ve Amerikan menşeili firmalardan temin edilmektedir. 

Firmamız, TSE onaylı TS EN ISO 13485 kalite yönetim sistemi belgesine sahiptir.

 

Yeni Ürün Stratejileri

Ege Üniversitesi Sit İdeege Teknoloji Geliştirme Bölgesi ‘ de bulunan üretim ve Ar-Ge birimimiz inovatif ve yenilikçi tıp yaklaşımlarıyla farklı tıbbi alanlarda bilinen klinik ihtiyaçları karşılamak üzere yeni ürün stratejilerine odaklanmıştır.

Yenilikçi Biyomedikal Uygulamalar

Ortopedi ve diğer tıp alanlarında yeni trendlerin ve klinik uygulamaların nabzını tutan Ar-Ge ekiplerimiz birçok çalışmalarla klinik ihtiyaçlara yenilikçi ve başarılı biyomedikal çözümler üretmeye ve aynı zamanda da entelektüel sermayemizi de genişletmeye devam etmektedir.

Bize Ulaşın